Menu

Mobilné protipovodňové čerpacie agregáty

  • Výroba ťažko dostupných zariadení so špecifickými parametrami
  • Bezkonkurenčne najlepšie ceny na trhu v danej oblasti.
  • Spolupráca s Katedrou hydraulických strojov, STU v Bratislave.

Viac o našich produktoch

Prezrite si zoznam výrobkov

Mobilné protipovodňové čerpacie agregáty

Praktikpump ponúka širokú škálu mobilných čerpacích agregátov určených na pomoc pri povodniach - od základných odvodňovaní až po tie najextrémnejšie protipovodňové zásahy.

Každá mobilná jednotka je navrhovaná presne na požiadavky zákazníka, čím sa spoločnosť Praktikpump odlišuje od väčšiny konkurencie. Aj vďaka tomu máme v tejto oblasti bohaté skúsenosti a desiatky spokojných zákazníkov, ktorý využívajú naše mobilné protipovodňové zariadenia.

Srdcom celého systému je čerpací agregát. V našej ponuke nájdete rokmi overené samonasávacie čerpadlá, ale aj najmodernejší systém kombinujúci vysokoúčinné odstredivé čerpadlo s vákuovým systémom. Samozrejmosťou sú rôzne veľkosti zariadení, pre čo najideálnejší chod na požadované parametre. Vysokú flexibilitu ponúkame aj v oblasti výberu materiálu - či už ide o tvárnu zliatinu, hliník alebo exotické materiály

Celý systém je uložený na certifikovaných prívesných vozíkoch, ktoré sú vyrábané na mieru. Tie si zákazníci môžu vyberať vo vysoko odolnom oceľovom prevedení, ale aj hliníkovom prevedení pre splnenie hmotnostných limitov.

Spoločnosť Praktikpump zároveň ponúka na výber celú škálu rôznych príslušenstiev.

Prietok Do 350l/s
Dopravná výška Do 60 m
Sacia schopnosť Až do 7,5m
Hmotnostný limit 350-750-1500... kg
Awwwards